Kategorinin Öne Çıkanları

 

 

Tesettür Mayo 

Tesettür mayo, muhafazakâr yaşam tarzına sahip kadınların rahat bir şekilde denize girmesini sağlayan bir üründür. Aşina olduğunuz mayolar, vücudun pek çok noktasını açıkta bıraktığı için günlük yaşamında tesettür kullanan kadınlara göre değildir. Bunun yerine vücudun belirli bölgelerini kapatan ve yarı kapalı, tam kapalı gibi alternatifleri olan ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünler bonesi ile beraber satışa sunulur.

Tesettür Mayo Modelleri

Bonelerde ve tesettür mayo modellerinde farklı renk ve desen alternatifleri vardır. Her kadın kendi zevkine uygun şekilde seçimini yaparak, denizde ve havuzda şık olmanın ayrıcalığını yaşayabilir. Starinci kalitesine sahip ürünler, sudan çıktıktan sonra hızlı bir şekilde kurur. Kaliteli kumaş dokusu yıpranmadan uzun yıllar kullanılabilir. Modellerin farklı kısımlarında farklı kumaşlar kullanılmıştır. Esneme yapmayan paraşüt kumaşı, likralı mayo kumaşı gibi türlerden meydana gelen ürünler ile son derece rahat bir şekilde yüzme keyfi yapabilirsiniz.

Kadın tesettür mayo çeşitleri; pantolon, tunik, tayt, büstiyer gibi parçalardan meydana gelir. Kısa, uzun kol; kısa ya da uzun tayt gibi farklı alternatifler de vardır. Yeni nesil modellerin yanı sıra klasik tasarımları da Star İnci’nin size sunduğu ürünler arasında bulabilirsiniz.

Yarı Tesettür Mayolar

Tesettürlü bayanların yanı sıra günlük hayatında açık giyinen ama belirli bir ölçüyü korumayı seven kadınlar da yarı tesettür ya da tam kapalı modelleri kullanabilir. Tesettürlü olmayan bayanlar daha çok yarı kapalı olan modelleri tercih eder. Yarı tesettür mayo modellerde üst kısım sıfır kollu ya da yarım kollu olabilir. Altta ise modele göre uzun ya da kısa tayt vardır. Çiçek desenleri, geometrik çizgiler ya da düz renkler arasından her kadına hitap eden bir model bulmak mümkündür.

Şıklığı hiçbir zaman elden bırakmayan kadınlar, mayo ile de tarz bir görüntü elde etmek ister. Tenine yakıştırdığı renkleri kullanmaya daha fazla istekli olan kadınlar, aynı zamanda duruşunu her zaman koruyan bir modele sahip olmalıdır. Üzerinizden kayan, sırtınıza yapışan ya da suyu emen bir mayoyla denize girmek hem konforunuzu azaltır hem de kötü görünmenize yol açar. Bu nedenle Starinci internet sitesinde yer alan en kaliteli markalara ait ürünleri satın alarak konforu ve şıklığı buluşturabilirsiniz.

Tam Kapalı Tesettür Mayolar

Tam kapalı tesettür mayo, vücut hatlarını belli etmeyecek kesimlere sahip ve uzun kollu olan modellerdir. Tam kapalı olan mayolarda fermuarlı ve boğazlı modeller ön plana çıkar. Fermuarlı olan modeller, kapalı kadınların sıklıkla giydiği ferace çeşitlerini andırır. Bu tarz ürünlerde uzunluğu bileğe varan tesettür mayo üstü bulunur. Bunun yanı sıra dizüstünde biten ya da dizin bir nebze altına inen farklı modeller de mevcuttur. Düz inen kesimlerin yanı sıra belden itibaren bollaşan ürünler arasından vücut yapınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Volan, fular ve pelerin detaylı modeller şıklığı her şeyin önünde tutan kadınların modayı plajlara taşımasına yardımcı olur. Uyumlu yapıda olan plaj çantalarını da mayolarınızın yanında satın alarak, tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz kadar geniş ve trendleri yakalayabileceğiniz kadar şık bir çantaya sahip olabilirsiniz.

Haşema Tesettür Mayolar

Haşema, kapalı tesettür mayo modellerine verilen genel bir isim olsa da genellikle haşema deyince akla daha klasik tarzda olan ürünler gelir. Üzerinde desenler bulunmayan, altı ve üstü bol kesimli bir eşofman takımını andıran modellerde, genellikle paraşüt kumaş kullanılmıştır. Üst kısım fermuarlı ve belden kordonludur. Bazı ürünlerde paça kısmı da lastikli ve kordonludur. Bu sayede bilek boyuna uygun şekilde ayarlama yapılabilir. Likralı mayo kumaşına sahip olan bone, yüzme keyfi sırasında açılmaz ve saçınızın görünmesine müsaade etmez.

Haşema tarzında olan modeller, her yaş grubuna hitap eden bir yapıya sahiptir. Her zaman sadelikten yana olan ve o an için sadece yüzmeye odaklanmak isteyenler, seçimini bu modellerden yana kullanabilir.

Tesettür Mayoda Trendlere Uygun Renkler

Yarım ve tam kapalı tesettür mayolarda renk alternatifi oldukça fazladır. Göz alıcı kırmızılar, asaletin simgesi olan siyahlar ve sevimli pembeler… İstediğiniz renkte bir mayo giyerek plajda bulunan kadınlara şıklığınızla ilham verebilirsiniz. Karışık renkli ve farklı renklerin kombinasyonuyla meydana gelen ürünler de vardır. Tesettür mayo üstü modellerinde kullanılan desenleri eşarplarda da görmek mümkündür. Eşarbıyla uyumlu bir görüntüye sahip olan ürünler, zarafetinize zarafet katar. Satın alacağınız ürün hangi renkte olursa olsun iç göstermez. Kaliteli kumaş dokusuna sahip ürünlerde renkler her zaman canlılığını korumaya devam eder.  

Büyük Beden Tesettür Mayolar

Kilolarından dolayı kıyafet seçimi yapmakta zorlananlar, aynı sıkıntıyı mayo seçiminde de yaşar. Bu nedenle denize girmek yerine bir köşede günlük kıyafetleriyle oturmayı tercih ederler. Büyük beden tam ya da yarı kapalı tesettür mayolar ile denize girmek konusunda kendinizi sınırlamanıza gerek kalmaz. 46, 48, 50,52 ve 54 gibi bedenlerin de yer aldığı koleksiyonda, model alternatifi son derece fazladır. Standart bedenlerde ne kadar desen ve renk alternatifi varsa aynı çeşitlilik büyük bedende de söz konusudur.

Tesettür Mayoların Yanına En Çok Yakışacak Aksesuarlar

Starinci’de tesettür mayolarınızın yanına çok yakışacak çanta ve pareoları da bulabilirsiniz. Plaja giderken yanınıza almanız gereken havlu, güneş kremi, gözlük, kıyafet gibi eşyalarınızı mayolarınızın rengi ile uyumlu olan çantanızda taşıyabilirsiniz. Şıklığınızı artırmak için mayolarınızın üzerine pareo da giyebilirsiniz. Birbirinden şık pareolar, yüzme sonrası meydana gelen ıslaklık neticesinde vücut hatlarınızın belli olmasını önler.

Tesettür Mayo Kullanmanın Avantajları

Tesettür mayolar özellikle suyu tutması ve vücuda çok fazla ulaştırmaması yönüyle avantajlıdır. Ürünlerde bulunan boneler ise yoğun su temasından saçınızı korur. Denize ve havuza girmenin herkesin hakkı olduğu düşünüldüğünde; tesettürlü bayanların giyim tarzlarına uygun olan mayoların bulunması, bu anlamda önemli bir avantajdır. Böylece kadınlar, inandıkları değerlerden taviz vermek zorunda kalmadan rahatça yüzebilir.

Tesettür Mayo Fiyatları

Ucuz tesettür mayo satın almak aynı zamanda aldığınız ürünün kalitesini de hissetmek istiyorsanız, Starinci sizin için doğru adrestir. Çok sayıda çeşit arasından fiziksel özelliklerinize, zevklerinize ya da istediğiniz herhangi bir detaya göre karar vererek; ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünlerin dayanıklı kumaş yapısı sayesinde mayonuzu uzun yıllar kullanabilir ve Starinci ayrıcalığını her zaman yaşamaya devam edebilirsiniz. Siz de hemen beğendiğiniz ürünü ya da ürünleri sepetinize ekleyin ve cazip fiyat fırsatlarını kaçırmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR