Kategorinin Öne Çıkanları
₺299,00 KDV Dahil
₺329,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺329,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil

Tam Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

Yaz aylarına girilmesiyle birlikte özellikle tesettür giyimi benimseyen kadınların tercih ettiği tesettür mayo modelleri, birbirinden farklı zarif tasarımlara sahip olabilmektedir. Özellikle vücudun belirli bölümleri kapatılarak, çeşitli parçalar kullanılarak oluşturulan modern tesettür mayo çeşitleri mevcuttur. Rahatça tatil yapabilmek, deniz ya da havuz keyfinin tadına varabilmek için hızlı kuruma özelliğine sahip kumaşlar tercih edilerek üretimi gerçekleştirilir. Bu sayede deniz ya da havuz sonrası ıslanarak vücut hatlarının belirginleşmesini önleyerek veya daha rahat hareket imkanı sağlaması amacıyla özel üretimler gerçekleştirilir. 2, 3, 4 gibi çeşitli parçalar birleştirilerek oluşturulan bu takımları bone, çanta gibi aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. İster denize girerken ister güneşlenirken tamamen tarzınızı yansıtacağınız modeller tercih edebilir, birbirinden farklı renkler ile moda anlayışınızı desteklersiniz. Çiçek desenleri, yaprak desenleri, son dönemin popüler desenlerinden olan zincir detayları, geometrik şekiller, çizgiler hatta özel tasarımlar Star İnci sayesinde sizlerle buluşuyor. Desenli şekilde mayo çeşitleri tercih etmeyenler için üretilen daha sade ve şık, düz renklerden oluşan tam kapalı mayo modelleri de sizlerle marka sayesinde buluşur. Ayrıca daha süslü gözüken boncuk işlemeli modeller, kroze desenler, püskül detaylı takımlar, zebra desenlerini tercih ederek sokak stilinizi plaj stiliniz ile birleştirebilirsiniz. Farklı özellikteki kumaşlarla birlikte renk seçenekleri, farklı tasarımdaki ve çeşitli içerik değişikliği gösteren takımların hepsi ve fazlası Star İnci'de. Her yaş aynı zamanda her bedene göre pek çok seçenek sunan marka, kapalılar için deniz kıyafeti denilince akla gelen popüler platformlardan biri olmaya devam etmektedir. Geniş fiyat aralığı sayesinde her bütçeye uygun fiyatları sunarak, en trend mayo modellerini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. Marka 2021 koleksiyonuyla oldukça kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Modern Tasarımlarıyla Tam Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

Sadece tatilde, denizde, havuzda kullanımda değil, sporsal akitivitelerde de kullanımı hedeflenen mayolar her türlü alanda destek olmayı amaçlar. Farklı tasarımlar sunulması sayesinde her ihtiyaca uygun rahatça giyebileceğiniz takımlar sizlerle buluşuyor. Uzun tayt, kısa tayt, daha bol altlar sayesinde tercihlerinizi karşılayacak birbirinden farklı alt mayo çeşidi bulmanız mümkün. Tam kapalı tasarımlarda oldukça tercih gören uzun taytlar tunikler ile kombinleyerek plaj modasına adınızı yazdırmayı başaracaksınız. Likralı özelliği sayesinde çok rahat hareket eder, keyfinizde kesinti yaşamazsınız. Boneli takımlarla birlikte bonesiz şekilde tercih edebileceğiniz takımlar Star İnci ile size sunuluyor. Tam boy tesettür mayo konusunda oldukça farklı renklerde ürünler sunması sebebiyle yüksek talep görüyor. Birbirinden farklı tasarım özelliğine sahip tuniklerin yanı sıra yelek görünümlü modellerde de oldukça talep söz konusudur. Üst kısımla birleşik eşarp modelli tunikler veya ayrı satılan tarzdaki takımlar sayesinde hayalini kurduğunuz tam kapalı mayo çeşidine sahip olacaksınız. Pembe, sarı, mavi, siyah hatta fazlasına Star İnci ile kavuşacaksınız. Kapalı kadınlar için mayo denildiğinde akla gelen markanın diğer oldukça talep gören ürünü daha bol şekilde karşınıza çıkan alt ürünleridir. İster paçaları lastikti ister lastiksiz şekilde bulabilir, parüşüt kumaş ya da likralı gibi seçeneklerle de ihtiyaçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Ayrıca farklı markalara ait özel tasarım tesettür mayo çeşitleri de sizleri beklemektedir. 2021 mayo trendleri denilince akıllara gelen Star İnci hızlı kuruma özelliğine sahip ürünlerini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Bu sayede vücut hatlarını belli etmeyerek plaj keyfinizi yarıda bırakmanıza neden olmayacak. Her bütçeyi düşünen, farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden birbirinden farklı tam kapalı mayo modelleri ve fazlası Star İnci'de.

Tesettür Tam Kapalı Mayo Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeli?

Farkı tasarımlara ait tam kapalı tesettür modellerinin üretimi gerçekleştirilirken müşteri talepleri aynı zamanda ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Müşteriler özellikle aradıkları, hayalini kurdukları ürüne ulaşmakta biraz zorluk yaşayabilirler. Bunun sebebi çok çeşitli türbanlı deniz kıyafeti oluşudur. Küçük detaylar ile karar aşamanızı daha kısa hale getirebilirsiniz. Tesettür mayo satın alırken kararlarınızı etkileyecek birkaç hususa dikkat edebilirsiniz. Bazı müşteriler tercih ederken özellikle kullanılan materyale oldukça önem verirler. Hızlı kuruma özelliğine sahip kumaşlar yoğun talep görmektedir. Bunların yanında çoğunlukla polyester kumaş kullanılması nedeniyle bu materyali içeren tasarımlar da oldukça talep görmektedir. Bu materyaller hızlı kuruma özelliğinin yanında vücuda yapışmaması sayesinde tercihlerinizde ilk sıralarda yer alabilir. Özellikle satın alırken takımların