₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺169,15 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺186,15 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
Kategorinin Öne Çıkanları
 
 

Çocuk haşema modelleri, havuz ve denizde kullanabileceğiniz özel mayolardır. Kız çocukları için özel olarak tasarlanan haşemalar, tercih edebileceğiniz ideal alternatifler arasındadır. Çocuk haşema çeşitleri, cilde yapışmayan yapısı ve çabuk kuruyan kumaşlarıyla ön plana çıkar. Çocukların çok daha rahat hareket etmesini sağlayan haşemalar, kolay kullanım imkanı sunar. Deniz giysisi olarak da bilinen çocuk tesettür mayo çeşitleri, farklı renk ve modeller de tasarlanır. Bu sayede çocuklarınızın beğenisini kazanır. Yaz tatillerini çok daha keyifli hale getiren haşemalar, özel yapısı ile her dönem ilgi görür.

Kız Çocuklarına Özel Haşema Modelleri

Vücut hatlarını belli etmeyen tesettür mayo çocuk modelleri, tam kapalı ve yarı kapalı olarak birbirinden ayrılır. Tam kapalı çocuk haşema modelleri, muhafazakar giyim anlayışına uygun olarak üretilir. Tam kapalı çocuk haşema çeşitleri, genellikle alt, üst ve bone parçalarından oluşur. Uzun ya da tunik şeklinde tasarlanan modeller tüm vücut hatlarını kapatacak şekilde tasarlanır. Çocukların rahatı göz önüne alınarak tasarlanan modellerin alt kısmı eşofman ya da tayt şekline tasarlanır. Kız çocuk taytlı mayo modelleri, uzun bir tunikle birlikte kombinlenir. Bu sayede çocukların çok daha hareket etmesini sağlar. Tam kapalı çocuk haşema modellerinde yelekli tasarımlar da bulunur. Yelekli tam kapalı haşema modelleri, iki farklı kullanım fırsatı sunar. Hem yelekli hem de yeleksiz kullanabileceğiniz modeller, ıslandıklarında bile vücut hatlarını belli etmez. Bu sayede çocuklarınızın denizde veya deniz sonrasında kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Yarı Kapalı Çocuk Haşema Çeşitleri 

Çocukların denizde veya havuzda rahatlıkla hareket etmesini sağlayan yarı kapalı çocuk mayo çeşitleri, iki parçadan oluşur. Diz altı tayt ve diz üstü tayt alternatifleri bulunan çocuk yarı kapalı mayo çeşitleri, birden fazla tercih yapma fırsatı sunar. Taytların üzerindeki parçalar genellikle kalın askılı ya da yarım kollu şekilde tasarlanır. Bel ve basen bölgesini tamamen kapatan yarı kapalı mayolar, çocukların su içerisinde rahatça hareket etmesini sağlar. Çabuk kuruyan yarı kapalı modeller, çocukların denizden çıktıktan sonra üşümesini engeller. Standart mayo ve bikinilere alternatif olarak üretilen haşemalar, çocukların yaz aylarını çok daha rahat geçirmesini sağlar. Yarı kapalı mayoların bir çoğu üst kısmı etekli bir tunik gibi durur. Çocukların hoşuna giden modeller, denizden çıktın sonra keyifli dakikalar geçirmesini sağlar. Vüzut hatlarını örten yarı kapalı çocuk haşemalar, kaliteli malzemelerden yapılır. Bu sayede uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar. Deforme olasılığını minimuma indiren modeller, kolaylıkla temizlenebilir. 

Kaliteli Çocuk Haşema Kumaşları

Çocuk haşema modelleri yapımında kullanılan özel ve kaliteli kumaşlar kullanılır. Çocuk haşema modellerinde polyester, likra, mikrofiber gibi farklı kumaş türleri kullanılarak üretilir. Mikrofiber kumaşlar su emilimini azaltarak çabuk kurumayı sağlar. Çocukların rahat edebilmesi için yumuşak materyallerden yapılan haşemalar, hafif yapısı ile dikkat çeker. Sadece yüzerken değil güneşlenirken de kullanılabilen çocuk haşemalar, çocukların tatilini çok daha eğlenceli geçirmesini sağlar. Farklı istek ve ihtiyaçlara uygun olarak üretilen modeller, hava geçirgenliği yüksek kumaşlardan yapılır. Bu sayede yaz aylarının yüksek sıcağında bile terleme seviyesini minimuma indirir. Terletmeme özelliğie sahip tam kapalı çocuk haşemalar, ebeveynlerin de beğenisini kazanır. 

Çocukları Sevindiren Haşema Modelleri

Kapalı kız çocuk mayo çeşitleri, farklı tasarımları ile çocukların beğenisini toplar. Haşemaların renkleri, yaza eşlik eden sıcak ve canlı tonlardan oluşur. Sarı, kırmızı, mavi gibi renklerin çoğunlukta olduğu modeller farklı tarz ve beğenilere eşlik eder. Çiçekli çocuk haşema modelleri, renkli baskıları ile dikkat çeker. Modellerin üzerinde yer alan hayvan figürleri, puantiyeler ve egzotik desenler çocukların yaz aylarını çok daha keyifli geçirmesini sağlar. Farklı renk ve desenlerle tasarlanan mayolar, deniz suyu ve havuz suyuna göre farklı kumaşlardan yapılır. Bu sayede sadece tasarımıyla değil işleviyle de çocukların ve ebeveynlerin beğenisini toplar. 

Çocuk Haşemalar Nasıl Temizlenir?

Çocuk haşeması yaz aylarında deniz ve güneşin tadını çıkarmak için üretilen özel giyim ürünleridir. Bu nedenle oldukça hassas kumaş yapılarına sahiptir. Haşemalar kullanıldıktan sonra özellikle deniz suyundan korumak için bol su ile yıkanmalıdır. Çocuk haşema temizliği kimyasal bir ürün kullanmadan yapılmalı ve sıkmadan kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir. Kırışan haşemalar kesinlikle ütülenmemeli ve güneş ışınlarından korumak için tersinden sererek kurutulmalıdır. Haşema temizliğinde belli başlı kriterlere dikkat ederek sahip olduğunuz modelleri çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Haşemaların genellikle çamaşır makinesinde yıkanması önerilmez. Elde ve düşük sıcaklıkta temizlemek, haşemaları korumak ve hijyenik bir hale getirmek için yeterlidir. 

Çocuk Haşema Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuk haşema modelleri yenilenen ve gelişen teknolojiyle birlikte oldukça geniş bir ürün yelpazesi içerisinde yer alır. Bu sayede ebeveynlere tercih edebileceği onlarca seçenek sunar. Doğru bir çocuk haşema seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri kumaşın kalitesidir. Kalitesiz kumaşlar, cilde ve vücuda zararlıdır. Kumaşın kalitesini anlamak için naylon ve polyester oranına bakabilirsiniz. Naylon ve polyester oranı yüksek olan haşemaların hava geçirgenliği düşüktür. BU nedenle terleme gibi problemleri beraberinde getirebilir. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer kriter modellerin çabuk kuruma özelliğine sahip olmasıdır. Hızlı kuruyarak üşümeyi engelleyen ve çocukların üzerinde ağırlık hissi yaratmayan modeller tercih edilmelidir. 

Avantajlı Çocuk Haşema Fiyatları

 

Çocuk haşema modelleri, çocukların vücut yapısına uygun farklı bedenlerde tasarlanır. Dar veya bol gelen haşemalar çocukların hareket alanını kısıtlayabilir. Bu nedenle çocuğunuzun vücut ölçüsü ve vücut tipini dikkate alarak bir seçim yapmanız gerekir. Farklı ihtiyaçlara karşılık veren çocuk haşemalar, ideal yapıları ve fiyatları ile ebeveynleri sevindirir. Çocuk haşema modelleri, ürünlerin sahip olduğu opsiyonlar göre değişiklik gösterir. Haşemaların kumaşı, aksesuarları, parça sayısı ve tasarımı fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Çocuk haşemaların bu denli farklı opsiyonlara sahip olması çocuk haşema fiyat aralığını artırır. Siz de Star İnci aracılığıyla haşema modellerini inceleyebilir, bütçenize uygun haşemalara sahip olabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR